Vždy o jeden vývojový krok napřed


Špičkové poradenství během celého procesního řetězce

Jako prémiový dodavatel a realizátor požadavků na luxusní design nezaručuje FISCHER pouze  technologicky dokonalou kvalitu a řemeslně bezvadné zušlechtění povrchů. Naše služby začínají individuálním odborným poradenstvím. Každého našeho zákazníka provázíme celým procesem od prvního kontaktu. Luxusní segment renomovaných značek má velmi vysoké nároky na design produktů.

 

Vývoj


Pro bezchybný celkový výsledek jsou všechny kroky naplánované do nejmenšího detailu a podléhají neustálé kontrole.

Sem patří:

 

Dimenzování plastových dílů
pro úpravu povrchu

 

Vývoj různých
postupů pro galvanické
zušlechtění povrchu

 

Další vývoj inovačních
procesů galvanizace

 
 
 
 
 

Náš recept na úspěch


je unikátní a ucelený balíček služeb

Jsme přesvědčeni o tom, že můžeme perfektně realizovat projekty podle představ našich zákazníků pouze tehdy, když se s nimi sami ztotožníme. Jaké výsledky se očekávají od galvanizace? Co vše je možné v galvanizaci plastů? Zatímco díly a představy o designu poskytuje zákazník, úkolem firmy FISCHER je fyzicky a ekonomicky vše realizovat. Naše postupy zušlechťování povrchů nepřetržitě vyvíjíme. Velmi pružně a bez prodlení nabízíme potenciální postupy a techniky, domýšlíme původní myšlenky, prezentujeme rozmanitost našich možností a informujeme o možných výzvách během galvanizace.

 
 
 

Koncepce – simulace – vývoj rámů


Čím je intenzivnější spolupráce ve fázi konstrukce, tím cíleněji probíhá galvanizace a vstřikové lití. Mnohaletá zkušenost a podrobné informace se vzájemně setkávají v konstrukční fázi. Speciální simulační software pomáhá při plánování a realizaci vstřikového lití dílů z plastů. Přesné a na míru zhotovené rámy pro galvanizaci zaručují optimální a bezchybný proces. Tím garantujeme procesně bezpečné zásobování sériové výroby díly vhodnými pro galvanizaci.