Vstřikové lití


Přesné formy pro technologicky vyspělé produkty

Vstřikové lití je jednou ze dvou základních kompetencí skupiny FISCHER a současně milníkem v řetězci procesů. FISCHER prodává komponenty vstřikového lití jako přímé díly nebo je dále zušlechťuje.

FISCHER vyrábí různé díly metodou vstřikového lití. Sem patří mimo jiné povrchové díly a technické plasty, které se prodávají přímo zákazníkovi. Dále vyrábíme díly pro pozdější zušlechtění povrchu.

Pro procesy zušlechťování povrchu, které FISCHER do galvanizace integroval až později, jsou rozhodující výsledky kvality vstřikového lití. O to přesněji se vzájemně prolínají základní technické předpoklady a interní procesy vstřikového lití a galvanizace.

 

 
 
 

Náročně přesný


Metalicky atraktivní vzhled

Technicky náročné díly, moduly a systémy plastů pro prémiový segment automobilového průmyslu, sanitárních aplikací a elektroniky jsou naší každodenní prací v oblasti vstřikového lití.

Díky naší kompetenci v oblasti povrchů a řemeslné dovednosti při zacházení se stroji vstřikového lití vyrábíme již v prvním stupni přesné formy, které slibují perfektní výsledky. Tím je zaručeno rutinizované zhotovení dílů v požadovaném termínu.

 
 
 

Mohutnost vstřikového lití


Více než 30 strojů vstřikového lití, nejmodernější periferie, zpracovatelnost všech termoplastických materiálů a splnění nejvyšších požadavků kvality je počátkem úspěšné sériové výroby konkrétního designu:

Stroje vstřikového lití firmy FISCHER

V jedno- nebo více-komponentním postupu jsou vyráběny plastové díly podle přání zákazníka a při použití nejvýkonnějších strojů.

 

Více než 30 strojů vstřikového lití
s hmotností 30-400t

Moderní periferie vstřikového lití včetně volně
programovatelných strojů pro odebírání,
centrální sušení a podávání materiálu