Povrchy


Chromování s vysokou přidanou hodnotou pro působivý design

Galvanickým chromováním plastů poskytuje FISCHER mnoha věhlasným značkám automobilového průmyslu nádherně lesklé kovové povrchy. Ušlechtilé chromování je součástí technologicky inovativního designu mnoha světových značek a současně rozhodujícím detailem pro automobilové nadšence.

Protože se přání zákazníků a také design interiéru a exteriéru v čase mění, galvanizujeme chromové povrchy v mnoha provedeních. Naše chromování zahrnuje matné, lesklé i hlazené povrchy. Mimořádné trendy povrchů a individuální speciální zhotovení podporují další růst rozmanitosti našeho chromování a  produktově specifické kompetence. Atraktivní vzhled, kovově působivý dotyk  (haptika) a konstantní špičková kvalita unikátních technologií chromování je pro firmu FISCHER typická.

Dokonalá kvalita

Ušlechtilý vzhled

Působivá haptika

Vysoká odolnost

 
 
 
 

Technologie galvanizace


Design vystihuje funkčnost:
Vášeň pro galvanizaci plastů

Na otázku, proč jsme specialisty galvanizace a co máme tak rádi na galvanizaci plastů, lze snadno odpovědět:

Jako specialista na povrchy dokážeme nadchnout na design orientované zákazníky z celého světa našimi klasickými, ale také extravagantními kovovými povrchy. V našich čtyřech galvanizovnách se každý den galvanizuje více než 250 000 plastových dílů. Předchozí simulace galvanizace podle přání zákazníka zaručuje optimální dimenzování rámu a umožňují již v dřívějším stádiu podrobnou analýzu vyrobitelnosti dílu. Produkty odpovídají nejvyšším požadavkům a imponují ušlechtilým vzhledem, atraktivním dotykem a také vynikající kvalitou a trvanlivostí.

Pro bezpečnou a kvalitativně dokonalou galvanizaci plastů pracujeme přesně podle požadavků, které galvanizér klade na obrobek. Proto nastavujeme všechny parametry při galvanizaci plastů opět vždy znovu dle specifických požadavků produktu.

Náš úspěch? Vynikající efekt Cool Touch, který vyvolává požadovanou rovnováhu mezi funkčním dotykem a atraktivním vzhledem a současně zaručuje lepší odolnost proti oděru, korozi a ultrafialovému záření.

 
 
 

Speciální matné povrchy


Matné nebo přece jen raději lesklé chromování?

Ať již elegantní, sportovní nebo extravagantní - s naším mnohostranným chromováním propůjčíme vašemu designu interiéru a exteriéru skutečně silný dojem. Jako průkopník galvanizace matného chromu a specialista na povrchy známe trendy oboru a zvládáme komplexní výrobní procesy. Zvláštní kouzlo chromování matného povrchu spočívá v jeho vizuální podobnosti kartáčované ušlechtilé oceli a také dalším kovovým povrchům.

Barevný odstín
individuálně pro vás?

Naše kompetence pro vás!
 

Pošlete poptávku ihned

 
 

Zušlechťování povrchů


Mnoho druhů zušlechtění pro individuální potřeby trhu

Trendy v designu a technické realizaci automobilů vyžadují pravidelné rozšiřování naší technologie povrchů. Vedle chromování představuje speciální oblast naší nabídky lakování a další zušlechťování povrchů dílů vstřikového lití. Ať již jde o ozdobné prvky nebo dekorační lišty, tak možnost kombinovat chromované a lakované díly poskytuje jednak designovou tvůrčí svobodu, jednak je základem pro rozhodování podle výrobních nákladů.

Naše nároky na lakování a rozšíření nabídky našich povrchů jsou však stejně vysoké jako u chromování. Z tohoto důvodu používáme při procesech lakování také odborné znalosti našich kvalifikovaných síťových partnerů. Tak můžeme zcela splnit vaše přání a současně zaručit vynikající výsledky v každé oblasti.