Skupina FISCHER a inovace


Dosahujte brilantních efektů speciálním zušlechťováním povrchů

Abychom mohli vyhovět nárokům prémiového segmentu automobilového průmyslu bez kompromisů, zlepšujeme a rozšiřujeme pravidelně náš repertoár zušlechťování povrchů. Zvláštní vlastnosti materiálů a efektní lesklé kovové povrchy činí nepostradatelnými dodatečné operace opracování a metodické techniky nového druhu. Naše rostoucí nabídka a snaha vyrábět podle nejnovějšího stavu techniky nás dělá neporazitelnými. Rovnováha našich znalostí trendů, síly růstu, zajišťování kvality a radosti z experimentů překračuje obvyklý standard a dělá z nás průkopníky v oboru galvanizace plastů. Na to přišli i technicky orientovaní studenti. Mnoho z nich zaměřuje svůj výzkum na galvanizaci plastů.

 

Inovační laserová technika v galvanizaci plastů

Po ukončené galvanizaci nám pomáhá originální laserová technika dát použitým dílům ještě speciálnější nádech. Použití laserové techniky pozvedá galvanizaci plastů jak opticky, tak také funkčně na novou úroveň designu. Dle požadavků aplikuje FISCHER vzory, nápisy a individuální rytí.

Kartáčování na vysoký lesk: Speciální postupy pro dekorativní zušlechtění povrchů

Pro milovníky designu se zcela speciální zálibou používáme v průběhu galvanického zušlechťování povrchů další postup zpracování. V dodatečné procesní operaci se mechanicky zapracovává struktura kartáče, což vyžaduje nejen dlouholetou znalost materiálu, ale současně předpokládá rutinní manipulaci při realizaci. Kartáčováním získává kovový povrch luxusní vzhled. To propůjčí každému požadovanému povrchu jedinečný vizuální dojem.