Celoevropský lídr v galvanizaci
a vstřikovém lití


FISCHER se zabývá haptickým a optickým zušlechťováním a vývojem povrchů od roku 1972 a od té doby nepřetržitě roste. Mezitím celoevropsky vybudovaná síť působí podpůrně na další progresivní vývoj postupů vstřikového lití a galvanizaci. Každý ze závodů disponuje nejmodernější technikou, nejmodernějšími stroji vstřikového lití a galvanizovnami a také vysoce komplexním, navzájem sladěným výrobním cyklem, který je souhrou všech závodů pozitivně poháněn kupředu:

 

Galvanizace, vstřikové lití, výroba nástrojů - tři disciplíny na dvou místech

Ústředí firmy v okresu Rhein-Lahn je současně centrem galvanizace a sídlem vedení skupiny FISCHER v Německu. Závody Seelbach a Katzenelnbogen jsou známé širokým spektrem služeb a vysokým standardem kvality. Zde se provádí všechny důležité procesní operace od výroby nástrojů, produkce plastů metodou vstřikového lití až po galvanizaci.

Závod Seelbach má dokonalé know-how výroby nástrojů a vstřikového lití

Druhý německý závod se nachází ve vzdálenosti asi 10 km od závodu Seelbach. Zde se realizují koncepce výroby nástrojů a vstřikovým litím se vyrábí díly.

Skvělé know-how v oblasti galvanizace v Liberci

Galvanoplast Fischer Bohemia, s.r.o. v Liberci je východoevropskou pobočkou firmy FISCHER. Prvním výrobním závodem v zahraničí rozšiřuje firma FISCHER v roce 1999 svůj cílový trh. Od roku 2008 se český závod stále plynule rozrůstá. Stavbou druhé budovy v roce 2009 a také třetího komplexu v letech 2014/2015 rozšiřuje FISCHER svůj výrobní potenciál v Liberci a pokládá základní kámen dlouhodobého budoucího rozvoje.

Vysoce moderní výrobní zařízení, předpisy kvality a hygienické předpisy, technicky a procesně zkušení zaměstnanci a také přesně vzájemně sladěné procesní operace během galvanizace zaručují obvyklou kvalitu značky  "Made in Germany " také v Liberci. Pro hladký průběh zušlechťování povrchů spolupracuje firma s kvalifikovanými partnery v oblasti vstřikového lití, kteří dodávají bezvadné komponenty vstřikového lití pro následnou galvanizaci.