Fascinující design povrchů
od specialistů


Galvanizace plastů od přední evropské firmy, která je lídrem inovací

FISCHER patří k vůdčím inovačním firmám v oblasti prvotřídního zušlechťování povrchů, a to zejména v galvanizaci a vstřikovém lití. Jako dlouholetý prémiový dodavatel galvanizace plastů s vysokou přidanou hodnotou je firma FISCHER v oboru známá svou vynikající kvalitou, nezaměnitelným chromovým designem a láskou k detailu. Právě proto po celé Evropě jezdí více než třetina všech automobilů prémiového segmentu s nejmodernější galvanizací od firmy FISCHER.

Ve dvou německých a jednom českém závodě více než 700 zaměstnanců vyvíjí a vyrábí dokonalé galvanizované povrchy. S průměrným ročním obratem okolo 70 milionů Euro patří skupina FISCHER k vedoucím podnikům na trhu galvanizace plastů a vstřikového lití.

 
 
 

Prémiové zušlechťování povrchů


Jako systémový dodavatel s plným servisem jsme si předsevzali realizovat výsledky přesahující vnímání značky. Toho dosáhneme maximální připraveností, dodržováním nejpřísnějších směrnic pro kvalitu ve výrobě nástrojů, vstřikovém lití, galvanizaci a montáži a také použitím nejnovějších technologií povrchů.

Přitom se vždy soustřeďujeme na povrchy. Vyrábíme plastové díly vstřikovým litím a zušlechťujeme povrchy. Nepřetržitě vyvíjíme produkty a procesy pro galvanizaci plastů, abychom její metody posunuli ještě dál.

Zušlechťováním povrchů získávají špičkové designy z oborů výroby automobilů, elektroniky, sanitárních aplikací a medicíny svůj jedinečný vzhled. Atraktivní povrchy jsou výsledkem dlouholetých zkušeností a znalostí z oboru. FISCHER úspěšně buduje svoji strategii růstu a nabízí nejinovativnější technologie úpravy povrchů.